Відкриття у селі Високому Бериславського району майданчику для активного дозвілля дітей

На цьому тижні компанією «Рентехно» розпочато реалізацію низки соціальних проектів спрямованих на підтримку розвитку територіальних громад району. Першим таким проектом стало відкриття у селі Високому Бериславського району майданчику для активного дозвілля дітей.

Нагадаємо, що компанія Рентехно вже більше півтора року працює на території району та спеціалізується на будівництві промислових сонячних електростанцій. Протягом цього часу побудовано та введено в експлуатацію сонячну електростанцію «Таванська 2» потужністю 7,69 МВт. та добігає до завершення будівництво сонячної електростанції «Таванська 1» потужністю 7,84 МВт. Також в перспективних планах компанії побудувати сонячну електростанцію в селі Високе Бериславського району потужністю 5,7 МВт. 

«Дитячий майданчик, який ми відкриваємо сьогодні у цьому чудовому селі, – це лише початок активної підтримки соціальних ініціатив громад, на території яких працює наша компанія» – зазначив генеральний директор компанії Євген Ладнич.

Реалізація цього проекту була б неможлива без активної співпраці між представниками місцевої влади та керівництвом компанії. Так, реалізуючи зазначений проект, компанія виділила близько 300 тис. грн. на придбання обладнання для майданчика, при цьому депутатським корпусом Високівської сільської ради було підтримано питання виділення земельної ділянки для його розміщення, а також 90,0 тис. грн. витрачено на встановлення огорожі.

«Активна співпраця влади і бізнесу робить можливим реалізацію будь-яких ініціатив спрямованих на задоволення потреб людей та розвиток сільських територій» – зазначив Євгеній Юлдашев, присутній на святі представник компанії «Рентехно».

Ірина Євгеніївна Джеманова, заступник голови Бериславської районної ради, підтримала ініціативу, зазначивши, що у Високому проживають дуже щирі і активні люди, які небайдуже ставляться до свого спільного дому, дбають про створення комфортних умов у рідному селі. Проект облаштування дитячого ігрового майданчика стане гарним поштовхом для розвитку дозвілля сільських дітей. Жителі Високого мають берегти та примножувати соціальні ініціативи, які сприятимуть розвитку села.

Євгенія Іванівна Перевенко, Високівський сільський голова, подякувала керівництву компанії «Рентехно» за будівництво дитячого майданчика та висловила сподівання, що плідна співпраця буде продовжуватися реалізацією масштабного будівництва сонячної електростанції.

Свято відкриття майданчика супроводжувалося виступами дитячих вокальних та хореографічних колективів села, дітлахи отримали смачне морозиво та купу позитивних емоцій. 

Закінчилося урочисте відкриття ігрового майданчика, дорослі повернулися до справ, а на самому майданчику продовжувалося свято: лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей – насправді те, заради чого варто жити й працювати.