Відкриття спортивного майданчика та пейнтбольного клубу в Кочубеївській ОТГ

Минулого тижня в Кочубеївській ОТГ відбулися відразу кілька довгоочікуваних подій.
Найрадісніші з них, особливо для дітей і молоді об’єднаної територіальної громади – це, звичайно, відкриття спортивного майданчика та пейнтбольного клубу “Спарта”.

Ці два проекти, були задумані, написані та прораховані Молодіжною радою ОТГ, подавалися на конкурс проектів для місцевих ГО та ініціативних груп, на конкурс партисипативного бюджету ОТГ, але не отримали право на реалізацію.

“Майже зневірившись, ми звернулися за підтримкою до народного депутата Івана Вінника і знайшли її. І ось, на території Орлівського опорного закладу відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика. А в с.Кочубеївка розпочав діяти пейнтбольний клуб “Спарта”.

“Клуб для гри в пейнтбол — розмальовує наше життя фарбами і в прямому і в переносному сенсі слова. Діти отримають емоційну зарядку, фізичне навантаження, незабутні враження.”

“Дякуємо Вам, Іван Юлійович, за підтримку молодіжного руху, розвитку спорту та здорового способу життя в Кочубеївській ОТГ!” – такі відгуки та слова подяки народному депутату з’явилися на офіційних сторінках Кочубеївській ОТГ та Молодіжної ради в Facebook.