«Відкриті уроки футболу» провели для юних спортсменів у Новій Каховці

Спортивний захід для юних спортсменів Новокаховської територіальної громади в рамках соціального проєкту Української Асоціації футболу «Відкриті уроки футболу» відбувся 18 травня на стадіоні «Енергія».

Про це повідомляє Новокаховська міська рада.

Цей проєкт відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня підготовки і здібностей дитини, наголосила на відкритті заходу начальник відділ у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Наталія Таран.

Дітей привітали міський голова Володимир Коваленко, а також почесні гості: виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер, вихованець новокаховського футболу, а нині гравець польского ФК «Краковія» Олексій Дитятьєв, депутат Херсонської обласної ради, президент СК «Таврія» Едуард Репілевський, голова федерації футболу м. Нова Каховка, заступник міського голови Леонід Чурсинов.

Після офіційної частини на маленьких спортсменів чекали солодкі подарунки від міського голови, футбольні м’ячі та футболки від Асоціації футболу та Європейського Союзу. Волонтери і тренери команд отримали спортивні костюми.

Перед початком змагань тренер спортивного клубу «Солар» Анастасія Калініна провела запальну та енергійну фітнес-розминку.

Далі на дітей чекали навчальні майданчики «Поліцейського», «Психолога» «ЗОЖ», «Веселі ігри», «Футбол: техніка прийом-передача-дріблінг», «Удари та ігри на точність», «Ігри на розвиток: спілкування та взаємодії дітей» та інші локації з рухливими та пізнавальними розвагами.