Відділ Державної міграційної служби повернеться в Нову Каховку

У Новокаховській міськраді 29 листопада відбулася щотижнева апаратна нарада. На ній було підняте питання стосовно переїзду відділу Державної міграційної служби до сусідньої Каховки, повідомляє офіційна сторінка Новокаховської тергромади.

Як пояснив перший заступник міського голови Олег Тарабака, це тимчасова необхідність, оскільки виникли певні труднощі з наданням ДМС приміщення в будівлі Новокаховського виконкому.

Планувалося, що Каховська райдержадміністрація буде розташовуватися в будівлі на вул. Історичній, 52, але там досі тривають ремонтні роботи. Тому міграційна служба була змушена на деякий час переїхати в Каховку.

«Структура не ліквідована. Сьогодні ми мали розмову з начальницею Управління ДМС у Херсонській області Оксаною Яковенко стосовно переводу Державної міграційної служби в приміщення Новокаховського ЦНАП, щойно будуть вирішені всі необхідні питання. Ми розпочали ділову переписку та процедуру укладання договору оренди приміщення в ЦНАПі з Херсонською ДМС», — повідомив Олег Тарабака.