Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин Верхньорогачицької селищної ради

Напередодні чергової сесії Верхньорогачицької селищної ради відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології, комунальної власності, житлово-комунального господарства.

Традиційно, перед черговою сесією Верхньорогачицької селищної ради, свою роботу проводять постійні депутатські комісії, на яких обговорюються питання, що виносяться на розгляд пленарного засідання ради.

1 березня відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології, комунальної власності, житлово-комунального господарства, повідомляє Верхньорогачицька селищна рада.

Зокрема, першими питаннями, які обговорили члени комісії, були про вхід до складу засновників, зміну найменування, затвердження нових редакцій статутів комунальних підприємств, а також про припинення в результаті реорганізації СКП «Дніпро» та Зеленівського СКП.

Далі постійна комісія опрацювала проєкти рішень, які стосувалися надання дозволів на розробку та вже затвердження готових проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

Також були розглянуті проєкти рішень про:

– затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель;

– виведення громадян із членів особистого селянського господарства;

– надання земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;

– надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби;

– поновлення договору оренди земельної ділянки;

– включення земельних ділянок у перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, права оренди на які пропонуються на продаж на земельних торгах окремими лотами та інші.

Обговоривши вищезазначені проєкти рішень, члени постійної комісії вирішили подати їх на розгляд чергової сесії, яке відбудеться 3 березня у Верхньорогачицькій селищній раді.