Відбулась позачергова сесія Каховської районної ради

У районному будинку культури ім. Фрунзе 25 січня пройшло позачергова сесія Каховської районної ради.

За результатами розгляду питань порядку денного сесією затверджено районну програму підтримки внутрішньо переміщених осіб на період до 2020 року, яка не потребує фінансування але надає певні повноваження структурним підрозділам РДА та районним службам у здійсненні відповідних заходів та наданні соціальних послуг.

На засіданні депутати внесли зміни  до головного фінансового документу району. Правки до бюджету виникли у зв’язку зі змінами до бюджетної класифікації та допущеними технічними помилками.

Також внесено зміни до Статуту та структури комунального некомерційного підприємства «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської районної ради» та затвердження його у новій редакції.Директор медичного закладу призначено Олександра Антоненко, який займав цю посаду і раніше.

Окрім цього, депутати розглянули кадрові питання по Каховській районній лікарні. Зокрема, звільнено головного лікаря Каховської центральної районної лікарні Олександра Віттіха та призначено директором вже реформованої  КНП «Каховська ЦРЛ» переможницю конкурсу Олену Мазур