Відбулась перша сесія новообраної Таврійської міської ради

Новообрані депутати Таврійської міської ради 10 листопада зібрались на першу сесію.

Про це повідомляє сайт місцевої міськради.

Перше пленарне засідання Таврійської міської ради 8-го скликання пройшло в Будинку культури. Почесними гостями стали обрані міські голови Нової Каховки Володимир Коваленко та Каховки Віталій Немерець.

Зважаючи на те, що першу сесію скликає міська територіальна виборча комісія, відкрила засідання голова ТВК Любов Пороскун. Вона зачитала постанови про підсумки голосування на перших виборах до Таврійської міської об’єднаної територіальної громад 25 жовтня та оголосила їх результати.

Відповідно до результатів голосування головою Таврійської міської ОТГ став Микола Різак, до міськради обрали 26 депутатів.

Любов Пороскун вручила Миколі Різаку посвідчення міського голови. Він склав присягу на вірність служіння об’єднаній громаді та у свою чрегу, вручив посвідчення новообраним депутатам.

Після цього депутати переобрали секретаря ради Андрія Хахалєва, затвердили склад постійних депутатських комісій, структури міської ради та виконкому, керуючу справами виконкому і заступників міського голови – Олександра Павлюка та Анатолія Білого.

Як доповіла керуюча справами виконкому Наталя Левченко, до існуючої структури додаються фінансовий відділ та відділ освіти, посади старост приєднавшихся Кам’янської, Новокам’янської та Чорнянської сільських рад.

В зв’язку з введенням посади другого заступника міського голови, який буде курувати соціальну сферу, до 15 збільшилась кількість членів новообраного виконавчого комітету міської ради.

Нагадаємо, що Таврійська ОТГ офіційно вийшла зі складу Новокаховської міскради і віднині є окремою адміністративно-територіальною одиницею.