Вибори до Ради на 184 окрузі пройшли із порушеннями

Під час проведення позачергових виборів у 184 окрузі зафіксовали чималу кількість порушень ЗУ «Про вибори народних депутатів України». 


Зокрема: вчиненні провокації довіреною особою одного із кандидатів та зафіксовано проведення агітаційної роботи у день виборів.

Та найбільш кричущими випадками стали порушення не лише виборців та представників кандидатів, а і членів виборчих комісій. 


Так, при здачі дільничною виборчою комісією до окружної виборчої комісії документів цілісність упаковок у більшості пакетів порушена. Члени комісії ОВК з невідомих на те причин, прийняли від ДВК такі пакети без зауважень.

Хоча згідно п. 5 ст. 94 Закону члени ОВК при виявленні пошкоджень цілісності пакетів повинні повернути відповідні документи та зобов’язати дільничну виборчу комісію виправити виявлені недоліки шляхом складання протоколу (протоколів) з поміткою “Уточнений”. Чи провести повторний підрахунок голосів на виборчій дільниці в порядку, встановленому цим Законом по виборах у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та (або) в одномандатному окрузі.

Довіреною особою одного із кадидатів було вказано на порушення та заявлено на перерахунок, який триває і досі. 

Як повідомляє інсайдер, присутній при цій процедурі, неточності та неспівпадіння вже є. 

Станом на теперішній час, при перерахунок голосів за політичні партії виявили на 2 бюлетені більше, ніж було видано на виборців за документами. 

Наскільки будете великі розбіжності та на чию користь,- ми слідуватимемо і надалі.