Верхньорогачицькі поліцейські викрили двох чоловіків під час отримання посилок із наркотиками

Верхньорогачицькі поліцейські 14 вересня викрили двох місцевих мешканців під час отримання посилок із наркотичною речовиною. За фактом незаконного придбання наркотичних засобів розпочате кримінальне провадження, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області. 

Співробітники територіального підрозділу поліції смт Верхній Рогачик отримали інформацію, що одному з місцевих мешканців рейсовим автобусом з Херсона, ймовірно, передали пакунок із наркотичною речовиною.

Під час перевірки отриманої інформації поліцейські з’ясували, що на автостанцію Верхнього Рогачика у визначений час приїжджає два рейсових автобуса з Херсона, але з різним кінцевим сполученням. Тож на автостанцію були направлені два екіпажи сектора реагування поліцейського підрозділу. Правоохоронці відстежили всіх одержувачів пакунків. Під підозру потрапили двоє чоловіків, яким передали посилки з різних автобусів. Під час поверхневої перевірки з’ясувалось, що в обох громадян у речах знаходились речовини, схожі на наркотичні. У першому випадку в мобільному телефоні, у другому – захована у светрі.

Одержувачі – мешканці Верхньорогачицької територіальної громади, віком 46 та 50 років. Обоє чоловіки вже мали судимість за наркозлочини.

За словами начальника місцевої поліції Андрія Чонки, вилучену речовину направили на експертне дослідження. За обома фактами розпочаті кримінальні провадження за ч.1 ст.309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Наразі правоохоронці з’ясовують походження виявлених заборонених речовин та їх адресантів. Слідчі дії тривають.