Верхньорогачицька тергромада отримає 1 млн грн субвенції для забезпечення сіл швидкісним інтернетом

Кабінет Міністрів України затвердив розпорядження №622-р від 9 червня 2021 року №622-р «Про розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості», відповідно до якого бюджет Верхньорогачицької селищної територіальної громади отримає субвенцію в сумі 1 млн 19 тис 568 грн.

Про це повідомляє Верхньорогачицька селищна рада.

Завдяки субвенції протяжність оптичної мережі збільшиться на 59 км, а 23 заклади соціальної інфраструктури громади (ФАПи, амбулаторії, клуби, бібліотеки, садочки, школи) в 6 селах громади зможуть отримати широкосмуговий доступу до інтернету.

Крім того, це також забезпечить можливість користуватись інтернетом 3,2 тис. населення громади, яке проживає в селах Зелене, Новознам’янка, Михайлівка, Бережанка, Нижній Рогачик та Ушкалка.

Раніше Верхньорогачицька селищна рада подала клопотання до Міністерства цифрової трансформації на отримання субвенції для забезпечення інтернетом шести сіл громади.

У 2021 році для забезпечення доступності швидкісного інтернету у сільській місцевості Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» передбачена «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості».