Великолепетиські спортсмени стали призерами чемпіонату України з класичного жиму

Чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед дівчат, юнаків, юніорів та юніорок відбувся 3-4 квітня в м. Хмельницький. Команда Великолепетиської громади була представлена на цих змаганнях вихованцями місцевого спортивного клубу.

Про це повідомляє Великолепетиська селищна рада.

Хоча чемпіонат проходив в умовах жорстких карантинних заходів та без глядачів, це не позбавило його конкуренції, вольових перемог та кількох рекордів України. 

Спортсменка великолепетиської команди Дар’я Пишенкова у ваговій категорії до 57 кг, взявши вагу 70 кг, посіла 2 місце.

У змаганнях серед юнаків запекла боротьба за призові місця точилася у кожній ваговій категорії. Олександр Пишенков (чемпіон України з пауерліфтингу) змагався за золото у ваговій категорії до 59 кг.

Переможець у цій ваговій категорії визначився лише у останній, третій спробі. Нажаль, переможна вага не піддалася спортсмену, проте срібна медаль Чемпіонату України — це вагомий підсумок важких тренувань.

У ваговій категорії до 66 кг вихованець великолепетиського спортклубу Данило Данилевський в останній спробі мав шанс вибороти золоту медаль, проте йому зовсім трохи не вистачило сил. В підсумку спортсмен посів 4-е місце.

Підготував спортсменів до участі у чемпіонаті України тренер І-ї категорії з пауерліфтингу Великолепетиського спортивного клубу Ярослав Халус.