Великолепетиська громада приєдналася до проєкту «Активні парки – локації здорової України»

Великолепетиська громада приєдналася до загальнодержавного соціального проєкту президента України «Активні парки – локації здорової України», інформує селищна рада.

В рамках  реалізації проєкту в парковий зоні центру Великої Лепетихи облаштовано спортивну локацію. Там наявні тренажери, спортивні знаряддя та елементи, зокрема, бруси, шведська стінка, координаційна лінія, вільний простір для тренувань без знаряддя.

Важливим елементом проєкту є спеціальний інформаційний стенд. Нещодавно він був розміщений і в нашому парку, а біля кожного елемента – табличка з QR-кодом. Якщо відсканувати QR-код на смартфоні, відкриється онлайн-платформа з вправами на даній локації. Відео-інструкції з комплексами вправ різної складності надаються провідними спортсменами та відомими особистостями.

Отож, реалізація проєкту в громаді має створити умови для самостійних занять фізичною культурою і спортом всіх верств населення.

«Активні парки» – це один з проєктів, що входить у загальнонаціональну програму президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Мета проєкту – зробити спорт доступним для громадян та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.