В селі на Каховщині працює гастробар «Agro Food»

У маленькому селі Мар`янівка, що біля Тавричанки (Каховський район), радо чекає на гостей маленька ресторація «Agro Food». Відкрився заклад напередодні Нового Року.

В меню – найпопулярніші серед клієнтів страви: європейська кухня, італійські піци та пасти, суші. Пригостять тут відвідувачів і запашною кавою. Приємність, ціни – помірні, а найголовніше доступні клієнтові.

Інтер’єр гастро бару хоч і у трендовому стилі лофт та дизайн довершено теплими кольорами, натуральними матеріалами, зручними софами й іншими елементами, що створюють комфорт для відвідувачів.

«Agro Food» розташований у зеленій оазі на базі ТОВ «Агробізнес».  

На території підприємства є й власна їдальня для працівників, пекарня, магазин.

Та навіть більше – тут вирощують курей та перепелів, аби мати свіжі та якісні яйця. Є в господарстві й вівці та кози. На підприємстві розповідають, що вже пробують виробляти власний сир.

Позаздрити жителям невеличкою Мар`янівки можуть не тільки мешканці сіл Херсонської області, а й міст. Бо ж тут, незважаючи на невелику кількість населення, мають велику сучасну спортивну залу із комплектацією високого рівня.  

Крім цього, в процесі будівництво стадіону, де минулого року проклали зрошення та висадили дерева для озеленення.

Загалом, фінансовий директор ТОВ «Агробізнес» Данило Репілевський постійно вкладає кошти у село, де локалізується підприємство та Тавричанського громаду зокрема.

Так, успішний бізнесмен не тільки розвиває сільське господарство, а й опікується соціальними питаннями громади, підтримує освітні заклади, розвиває спорт. Відстоює інтереси селян Данило і у своїй депутатській діяльності, адже є чинним депутатом Каховської районної ради. Все задля того, аби покращити комфорт життя у селі, а найголовніше – створити цікаве дозвілля для молоді та малечі.

Сьогодні, Мар`янівка – приклад того, що в умілих руках українське село може розвиватися, має потенціал і для інвестиції, і для туристичного відпочинку.