В Присиваській громаді відбувся тренінг для підприємців

У Присиваської сільській раді 8-10 лютого пройшов триденний тренінг для діючих, потенційних підприємців та представників місцевого самоврядування. Захід вели тренери Агенції регіонального розвитку «Таврійське об’єднання територіальних громад» Павло Ярмій та Вікторія Кулакова.

Про це інформує Присиваська сільрада.

Тренінг проведений в рамках Мобільного центру підтримки підприємництва Каховського району. Метою цього проєкту є налагодження діалогу «громада-бізнес-влада» і створення умов для розвитку підприємництва у громадах, а також розробка дорожньої карти економічного розвитку Каховського району.

На захід були запрошені підприємці, власники «зелених садиб», голови громадських організацій, активні жителі, які бажають відкрити власну справу та представники місцевого самоврядування. Три дні були насиченими та корисними для учасників тренінгу. Разом з тренерами вони досліджували існуючі проблеми в сфері бізнесу, визначали основні напрямки розвитку підприємництва в громаді, генерували проєктні ідеї та планували майбутню діяльність. Вивчали, що таке бізнес-план та як його складати, що таке фінансовий план та для чого він потрібний, як знайти гранти та залучити інвестиції для відкриття власної справи.