В Присиваській громаді діють програми підтримки народжуваності та призову на військову службу

В Присиваській територіальній громаді діють програми підтримки народжуваності дітей та підтримки молоді для забезпечення призову на строкову службу до Збройних Сил України.

Про це повідомляє місцева сільська рада.

Основною метою першої з них є стимулювання народжуваності на території громади через підтримку сім’ї, в якій народилася (була усиновлена) дитина, шляхом надання адресної допомоги при її народженні.

При наданні відповідного пакету документів здійснюються наступні виплати:

  • при народженні першої дитини – 3000 грн;
  • при народженні другої дитини – 3500 грн;
  • при народженні третьої та послідуючих дітей – 6000 грн.

Цього року до Присиваської сільської ради надійшло 5 заяв, які були розглянуті на засіданнях виконавчого комітету. Він прийняв рішення про виділення 15000 грн. Така матеріальна одноразова грошова допомога сім’ям на дітей була виплачена при народженні першої дитини.

Друга програма передбачає надання одноразової грошової допомоги у сумі 5000 грн призовнику у віці від 18 до 27 років, який зареєстрований, проживає на території Присиваської тергромади та має повістку з районного військового комісаріату про відправку до ЗСУ.

Цьогоріч до сільської ради надійшло 4 заяви, які були розглянуті на засіданнях виконавчого комітету та прийнято рішення про виділення 20000 грн.