В ОТГ на Каховщині побудують нові медичні заклади?

Про готовніть необхідної документації до будівництва медичних закладів на територіях Зеленопідської та Любимівської ОТГ прозвітували представники громад перед Херсонською обласною адміністрацією.

17 липня відбулась селекторна нарада за участю голови Каховської РДА Валерія Салтикова, голови Каховської райради Тетяни Тертичної, заступника голови райдержадміністрації Ольги Вакулич, головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Олександра Антоненко, а також голови Зеленопідської ОТГ Галини Лобунько та заступника голови Любимівської ОТГ Івана Сіліна.

Обговорювали питання щодо розгляду пропозицій стосовно формування переліку проектів та заходів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров`я у сільській місцевості.

Як швидко і чи вдасться просунити питання будівництва медичних установ на території Зеленопідської та Любимівської громад, – покаже час. Та роботу в цьому напрямі вже розпочато.