В Новій Каховці виділять 97 тис. грн для запобігання руйнування аварійної дев’ятиповерхівки

Новокаховська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій погодила фінансування проведення попереджувальних заходів із запобігання руйнування житлової будівлі за адресою пр. Перемоги, 1.

У Новокаховської міській раді 22 квітня відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісія заслухала доповідь начальниці відділу капітального будівництва Світлани Гончаренко про організацію проведення заходів з запобігання виникненню надзвичайної ситуацій, що пов’язана з руйнуванням житлової будівлі за адресою пр. Перемоги, 1.

Голова ОСББ цього будинку Світлана Воробйова повідомила, що проблема (відходять лоджії з 9 по 4 поверх) існує з 2014 року і стан будівлі постійно погіршується.

Висновками обстеження підтверджено, що будівля знаходиться в аварійному стані та існує загроза життю мешканців цього будинку у разі його руйнування.

Було запропоновано погодити фінансування проведення попереджувальних заходів за рахунок коштів резервного фонду міського бюджету у сумі 97 тис 175 грн, про що комісія прийняла відповідне рішення.

22 квітня в малій залі засідань Новокаховської міської ради відбулось засідання міської комісії з питань…

Опубліковано Новокаховська міська територіальна громада Четвер, 22 квітня 2021 р.