В Новій Каховці готувалися до фальсифікації місцевих виборів?

В херсонській друкарні «про всяк випадок» надрукували декілька тисяч виборчих  бюлетенів для виборів депутатів Новокаховської міської ради.

В херсонській друкарні «Стар», яка виконувала замовлення Новокаховської територіальної виборчої комісії, «про всяк випадок» надрукували декілька тисяч бюлетенів для виборів депутатів Новокаховської міської ради.

Надлишкові виборчі документи випадково виявили представники партій «Опозиційна платформа – За життя» і «Європейська солідарність». Вони разом з членами ТВК вчора, 21 жовтня, приїхали в Херсон, щоб забрати надруковані бюлетені. За словами партійців, одне з приміщень друкарні було заповнене «новокаховськими» бюлетенями. В підприємстві пояснили, що «про всяк випадок» надрукували приблизно по 100 додаткових примірників для кожної дільниці, тобто щонайменше це 3,5 тисячі! Проте, за словами представників партій, бюлетенів на складі було принаймні вдвічі більше. 

Цікаво, що за даними анонімного телеграм-каналу «ЛУКАвая НК», фактичним власником друкарні «Стар» є Леонід Гельфандбейн, який балотується в депутати Херсонської районної ради від партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити». 

«Лёня и в 2015 году, будучи кандидатом от «Нашего края», заключа договора с ТВК и о конфликтах интересов ничего не слышал», – пише «ЛУКАвая НК».

Весь «додатковий» наклад бюлетенів і матрицю для їх друку було знищено на вимогу представників ОП-ЖЗ і ЄС. Сьогодні вони напишуть заяви в поліцію і Службу безпеки України.

У згаданих партіях вважають, що зайві бюлетені спеціально підготували для вкидання на виборчих дільницях Нової Каховки в день виборів. У версію «про всяк випадок» вони не вірять і сподіваються, що відповіді на запитання, хто замовив та оплатив додаткові тисячі бюлетенів і готувався фальсифікувати результати виборів, знайдуть правоохоронні органи.