В Кам’янці зустріли Масляну

У неділю, 18 лютого, мешканці Кам`янської сільської ради святкували останній день Масляної.

Пишні гуляння пройшли на площі поруч із будинком культури. Зібралось чимало мешканців сіл Кам`янка, Цукури, Сергіївка та Червоне Поділля.

Традиційними українськими стравами та всілякими смаколиками вже за традицією пригощали всіх гостей свята місцеві господарства ДПДГ «Каховське» та  фермерські господарства «Труд», «Зоря Каховщини».

Не обійшлося звісно й без млинців, які господині пекли  на свіжому повітрі.

Привітала всіх присутніх теплими та щирими словами голова Кам`янської сільської ради Алла Федай, запропонувавши в цю прощену неділю попросити один в одного пробачення і спалити неприємні спогади разом із опудалом Масляної і лишити в серцях тільки кращі та добрі емоції.  

Голова Каховської РДА Валерій Салтиков, голова Камянської сільської ради Алла Федай
та голова Каховської районної ради Тетяна Тертична

Святковий настрій створювали представник сіл, а також національне українське шоу «Люті Козаки».

Справжні запорізькі нащадки запропонували чимало бойових атракціонів: стрільба із лука, бої на бревні та чимало інших. Пригощали чоловіки дніпропетровським пловом, узваром та млинцями, приготовленому на відкритому вогні.

Працювало протягом дня чимало атракцій: вишиванка на сітці, шинок свата, майдан закоханих – із найскладнішими у житті випробуванні (закохані мали змогу повалятися у запашному сіні та отримати приємні призи).

На свято завітав й чарівний кіт, який виконував усі найпотаємніші бажання за невеличку плату.

Крім цього, працювали різноманітні тематичні фотозони.

Завершили народні гуляння у Кам`янці фаєршоу.