В Каховському районні прийматимуть зміни до бюджету

В Каховському районі розглянули питання змін до бюджету. В результаті якого передбачається виділення додаткових коштів на ремонт навчальних закладів району та інші нагальні потреби.

Так, вчора, 20 листопада, відбулось позачергове засідання колегії Каховської районної державної адміністрації. Питання до розгляду – зміни у бюджеті району, пов’язані із державними трансфертами та іншими надходженнями з місцевих бюджетів.

В результаті прийнятих рішень передбачається виділення коштів на капітальний ремонт будівлі та замінну вікон й дверей, покрівлі будівлі Сергіївської ЗОШ, поточний ремонт внутрішніх та зовнішніх укосів Семенівського НВК, проведення енергоаудиту, утримання районної бібліотеки, фінансування ДЮСШ «Колос», придбання медичного обладнання тощо. Цілі фінансування – соціально значущі та безперечно необхідні.

Проте, у разі, якщо депутатський корпус Каховської міської ради не прийме відповідного рішення для придбання медичного обладнання до Каховської центральної районної лікарні, голова Каховської РДА Валерій Салтиков запропонував розглянути можливість передбачити ці кошти у районному бюджеті.

Детально про зміни у бюджеті обговорення пройдуть на профільній комісії, рішення якої затвердять вже наступного засідання сесії районної ради, що відбудеться 23 листопада.