В Каховському районі відкрили три сучасних центри адмінпослуг

Сучасні центри надання адміністративних послуг відкрили 21 липня в трьох громадах Каховського району — Костянтинівській, Зеленопідській та Асканії-Новій. У відкритті ЦНАПів взяли участь заступник голови Херсонської облдержадміністрації Павло Кулик, голова Каховськой райради Валерій Брусенський, голова Каховської РДА Наталя Стаднік, керівник Агенції регіонального розвитку Таврійського обєднання територіальних громад, депутат Каховської районної ради Павло Ярмій.

У нових ЦНАПах працюють кваліфіковані співробітники, встановлено необхідне обладнання з відповідним програмним забезпеченням. А Зеленопідському центру Павло Кулик вручив ще і мобільний кейс, за допомогою якого працівники ЦНАПу зможуть надавати адмінпослуги маломобільним мешканцям та жителям віддалених сіл. Адже до складу Зеленопідської ТГ входять 17 населених пунктів, розкиданих на території площею понад 500 кв. км.

Загалом мешканці кожної з трьох громад Каховщини отримали доступ до понад 100 якісних послуг, зокрема: реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання; реєстрація народження та шлюбу; реєстрація нерухомості; земельні питання; паспортні і нотаріальні послуги та інші.

Зазначимо, що в Костянтинівській, Зеленопідській та Асканії-Новій громадах проживають понад 18 тис. жителів.