В Каховському районі створять агенцію регіонального розвитку

Очільники тергромад Каховського району підтримали ініціативу створення комунальної установи «Агенція регіонального розвитку». А в ролі ініціаторів виступили голова Каховської райради Валерій Брусенський, голова Каховської РДА Наталя Стаднік та депутат райради, керівник ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» Павло Ярмій.

Про це повідомляє Каховська районна рада.

Свою ідею вони озвучили на робочих зустрічах в Хрестівці (4 січня) й Великій Лепетисі (5 січня), які пройшли в рамках діяльності робочої групи з формування локальної стратегії ефективного розвитку підприємництва та економічного розвитку громад кластерного типу.

Головам тергромад, депутатам районної та обласної рад, представникам місцевого бізнесу запропонували обговорити ініціативу та висловили власні пропозиції щодо цілей та напрямків роботи майбутньої АРР.

В результаті тривалих і жвавих дискусій учасники зустрічей погодилися з необхіднистю створення такої агенції, яка сприятиме залученню у район інвестицій, допомагатиме в написанні та впровадженні грантів у громадах, формуватиме позитивний імідж Каховщини. Адже робити це поодинці громадам буде дуже важко, а інколи майже неможливо.

А підтримка народного депутата Сергія Козиря, який пообіцяв сприяти реалізації цього проєкту, створює певні можливості. Зокрема, не виключено, що агенція регіонального розвитку Каховського району може стане пілотним проєктом Міністерства розвитку громад та територій, повідомив Валерій Брусенський.

Конкретні деталі створення районної  АРР будуть обговорюватися на наступних робочих зустрічах, які попередньо заплановані на лютий цього року.