В Каховці знов відбувся пробіг “Wake Up and RUN!”

Каховка знову приєдналась до глобального бігового руху! В суботу, 9 червня, пройшов ІІІ легкоатлетичний пробіг на Кубок міського голови «Wake Up and RUN!”.

Вранці  відбулось відкриття «спортивного містечка» біля РБК ім. Фрунзе. А вже о 10:00 центр та набережна міста перетворились на велетенську бігову доріжку – розпочався перший пробіг.

Випробувати власні сили та витривалість, знову відчути радість і свободу руху, зустрітися з однодумцями і прихильниками спорту та здорового способу життя зібралось чимало каховчан та гостей міста різного віку.

Змагання, як і зазвичай, проходили в декількох дистанціях: 5, 3 та 1 кілометри, а також 500 метрів для дітей та окремий забіг для людей з інвалідністю.

Серед переможців: 5 кілометрів – Дмитро Мягков та Людмила Пушкіна; 3 кілометри – Александр Ільйонак, а серед жінок кращий результат показала Тетяна Кравченко; 1000 метрів для дітей до 14 років – Денис Муха та Олександра Соболь; 500 метрів діти до 10 років – Микита Овчаров та Вероніка Мальована;  500 метрів для людей з інвалідністю – Євген Адаменко.

Настрій спортивного свята створювали: танцювальні клуби «MIRIDANCE» і “POWER DANCE”, оркестр барабанщиць Бериславського педагогічного коледжу “Ритм” і школа художньої гімнастики “Зірочка”.

Крім цього, на площі повсякчас працювали аніматори та художники з боді-арту.