В Каховці впіймали нетверезого за кермом начальника комунального підприємства

Нетверезим за кермом поліцейські упіймали начальника КВУ «Каховський водоканал», депутата Каховської міської ради Михайла Грека.

Сталося це ще 15 січня та покарання очільника комунального підприємства не має й досі.

Як повідомляють поліцейські, Грек відмовився поїхати до лікарні для підтвердження або ж спростування стану сп’яніння медичними працівниками.

Та неприємна «зустріч» правоохоронців із порушником зафільмована на камеру, а, отже, неадекватне поводження звинувачуваного довести мало б бути легко.

На разі, справа перебуває на розгляді у суді за порушення статті 130 КУпАП «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

У 2015 році Михайло Грек двічі мав протоколи за нетверезе керування авто та піти від понесення відповідальності йому якимсь чином вдалося.

Чи відповість за своє порушення начальник водоканалу чи втретє сховається від закону?

У Каховці це вже не перший випадок, коли керівники комунальних підприємств сідають за кермо в стані алкогольного сп’яніння. Нагадаємо, що в жовтні минулого року поліція зупинила головного інженера КП “КТП” Володимира Ступіна, а в листопаді скоїв ДТП директор цього підприємства Олександр Зайцев.