В Каховці визначені кращі громадські проекти

В Каховці спробували запустити громадські проекти за допомогою бюджету участі.

Проект стартував 1 липня, загалом каховчани подали 11 проектів, модерацію пройшли лише 8.

Будь-який житель міста міг подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2017 року.

З 1 по 20 вересня тривало голосування за кращі проекти. Загалом свій голос віддали 650 каховчан.

А зовсім нещодавно, 25 вересня підвели підсумки. Перемогу вибороли 3 проекти.

Перше місце, набравши 241 голос, посів проект із створення спортивного майданчика по вул. Велика Куликовська, між будинками 92 і 76, для занять на тренажерах. Автор проекту – Ірина Салтикова, бюджет в обсязі 99900 гривень.  

Друге місце – дитячо-юнацький військово-патріотичний табір «Школа виживання» (209 голосів). Бюджет – 50 тисяч гривень. Проект передбачає організацію триденного табору для каховських школярів. Як зазначає автор, Вячеслав Пашинський, проект підвищить у молоді почуття патріотизму, навчить їх активної громадянської позиції і необхідним навичкам для життя в природних умовах без звичних засобів цивілізації.

Третє місце у проекту Олени Дяченко “ТУРНiКОВИЙ перiод” або WORKOUT в КОЖЕН двiр !, який набрав 196 голосів каховчан. Бюджет проекту – 77777 гривень. Це спортивний проект у дворі будинку по вул. Пушкіна 71, який включає в себе тренувальний комплекс WORKOUT street (каскад турніків, бруси, рукоходи).

Ми вітаємо переможців і дякуємо всім авторам за участь в проекті.