В Каховці працівник комунального підприємства отримав службову квартиру

Молодий фахівець, нині – покрівельник комунального підприємства «Каховська керуюча компанія», а раніше – КП «Житловик Свєтлово» Євгеній Русняк отримав службове житло у користування для себе та своєї родини.

Скільки років у Каховці не отримував ніхто житла – годі й казати.

Керівник «Житловика» Валентина Камінєва розповідає, що й цю невеличку однокімнатну квартиру отримати було не легко.

«Багато років надсилала прохання та запити на службову квартиру. Та результатів не було», – говорить Валентина Іллівна. Хоча, раніше це житло також було у користуванні працівника КП і після його смерті квартира лише простоювала та руйнувалась.

Такий крок, надання житла молодій родині – ефективний спосіб зацікавити молодого фахівці продовжувати працювати на підприємство, мотивувати його не розглядати пропозицій комерційних установ або взагалі виїзду закордон (як це переважно робить українська молодь).

Та навіть більше, хлопець працює у комуналці з 2006 року, фактично тут він розпочав свою трудову діяльність. Працівники підприємства розповідають, що він виріс поруч із ними, адже свого часу його навіть разом проводжали до армії.

Звісно й сам Євгеній задоволений, що отримав руку підтримки від свого підприємства. Хоч й стан житла сьогодні бажав би кращого та новий власник – неабиякий працівник і власними силами планує якнайшвидше «реанімувати» отриману квартиру.