В Каховці посадовцям та їх заступникам можна все?

Кричущий випадок трапився на автошляхах Каховки. В середу, 4 жовтня, працівниками поліції було зупинено авто головного інженера КП “КТП” Володимира Ступіна.

За кермом виявився сам власник, який на вимогу зупинитись намагався втекти, щосильніше натиснувши на педаль “газ”. Завдяки професійним діям поліцейських його вдалося швидко зупинити.

Свідки запевняють, що з перших секунд побачили, що водій в надзвичайно нетверезому стані та навіть більше – мав неадекватні реакції та сповільнений стан. Звичайно, не можна було не відчути і разючого запаху спиртного.

На запитання поліцейського, водій спочатку обурювався і комусь дзвонив “вирішити питання”. Зрештою, повідомив, що їхав з дня народження колеги і не заперечував факту вживання алкогольних напоїв.

Дмухнути в “Драгер” або ж відправитися до лікарні і здати необхідний аналіз головний інженер КП відмовився, протокол звісно не підписав.

Свідки події, пересічні каховчани, були в шоці від такого зухвальства і саме через занепокоєння тим, що цьому чоловіку вдасться питання “порєшати” звернулись до преси.

Тож, на наше звернення, в поліції підтвердили інформацію про те, що дійсно за описаним фактом правопорушення складено відповідний протокол, подальша справа за судовим органом.