В Каховці планують реконструювати міську набережну

«У п’ятницю ми провели містобудівну раду, на якій головний архітектор «Херсон-Дніпромісто» А. Джаламага і наш головний архітектор Сервіназ Джепарова презентували передпроектну пропозицію», – повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук міський голова Каховки Андрій Дяченко.

Основна ідея проекту – модернізувати набережну, але при цьому зберегти її існуючу схему.

Серед запропонованих ідей – чимало цікавих. Зокрема, поділ набережної на 2 зони (для активного та пасивного відпочинку), пішохідна доріжка (викладена плиткою).

Крім цього, так звані «кишені» біля парапету будуть переобладнані в круглі оглядові майданчики, які хочуть облднати лавочками та вазонами для квітів.

Для активного відпочинку, в зеленій зоні будуть обладнані велодоріжки. Проектом також планується передбачити місце для скейтбордингу (територія «Таврійських ігор»).

У центральній частині набережної (а це площа «Трудової слави») запропоновано встановити сухий фонтан, який буде працювати все літо, а при відключенні служити площею для проведення масових заходів.

Також архітектори запропонували знести старі стели на площі, а сходинки переобладнати в амфітеатр.

Звісно, це тільки концепція, перші огляди на майбутній вигляд набережної у Каховці.

Проект включатиме декілька розділів: зрошення, озеленення, благоустрій та електропостачання. Деталі кожної частини проекту будуть обговорюватися на містобудівній раді, куди обіцяють запросити і місцевих депутатів, і жителів Каховки.