В Каховці одесит зірвав державний прапор із будівлі у центрі міста

19-річний одесит влаштував низку правопорушень у Каховці. Спочатку хлопець зірвав із кріпленням державний прапор із будівлі в центрі міста, далі почав нападати на перехожих, а потім кидався камінням у машини. Поліція вже веде розслідування.

Вчора, 16 січня, близько 9:00 невідомий хлопець зірвав прапор на фасаді будівлі офісу місцевого районного осередку партії «ВО «Батьківщина», що знаходиться в самісінькому центрі міста.

За словами свідків події, високий хлопець в одному чоботі не просто вирішив «прибрати до рук» державний стяг, а й вирвав металевий механізм його кріплення. Коли його помітили, невідомий почав репетувати щось незрозуміле та кинув прапор на кущі троянд прилеглої клумби і рушив далі.

А далі… Не просто вирішив піти, а почав нападати із кулаками на незнайому йому жінку, що йшла поруч вздовж вулицею. Коли й тут хлопця налякали, то він все ж таки вирішив врятуватися втечею.

За справу наруги над прапором вже взялися місцеві правоохоронці, опитавши свідків.

Та навіть більше, хлопець, який вчинив правопорушення був раніше затриманий поліцією. Адже, після «пригод» із прапором рушив далі і не заспокоївся, почав кидатися камінням по машинам. На що пересічні каховчани викликали поліцію.

Правоохоронці затримали хлопця. Виявилось, йому всього лиш 19 років, проживає та зареєстрований в місті Одеса, до Каховки приїхав у гості та до кого – прояснити досі не вдалось.

Сподіваємось, розслідування пройде в найкоротші строки, а хлопця перевірять на психічне здоров’я.