В чемпіонаті України «Таврія» розійшлася миром з «Перемогою»

У вівторок, 11 травня, відбувся перенесений матч 11-го туру Чемпіонату України (друга ліга, група Б). «Таврія» на своєму полі приймала «Перемогу» із Дніпра. На жаль, підопічні Юрія Чумака не змогли переграти своїх суперників, а сам поєдинок завершився в нічию – 1:1.

Обидва голи були забиті ще у першому таймі. Спочатку, на 14 хвилині, форвард гостей Артем Радченко вивів свою команду вперед. А через дві хвилини вже форвард кримчан Андрій Барладим вдало замкнув подачу з кутового головою.

Слід зазначити, що сімферопольці контролювали гру, та мали не одну нагоду, щоб відзначитися. В свою чергу, кіпер «Таврії» Віталій Онопко здійснив декілька блискучих сейвів, врятувавши ворота кримчан, після пострілів гостей з середньої дистанції.

Свій наступний поєдинок «Таврія» зіграє на виїзді проти одеської «Реал Фарми». Матч відбудеться 16 травня, о 13:00.