Українські військові випробували реактивну систему залпового вогню «Ураган» поблизу Криму

Українські військові провели випробування реактивних систем залпового вогню «Ураган» поблизу анексованого Криму на тлі загострення напруженості у відносинах із Росією.

За інформацією Reuters, система «Ураган» здатна запускати 220-мм ракети, які можуть вражати цілі на відстані до 90 км.

Агентство Reuters опублікувало відео українських навчань.

«Відмінні показники самого тренування показали повну готовність підрозділу до виконання дій щодо призначення», – прокоментував навчання командувач Об’єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв.

За його словами, тренування було проведено відповідно до планів підготовки.

У 2020 році Шепетівський ремонтний завод провів випробування новітньої реактивної системи залпового вогню «Ураган», що розглядається як заміна застарілим «Ураганам». Нова реактивна система оснащена цифровою системою управління вогню, включаючи систему обміну інформацією на полі бою.

27 січня у Севастополі було помічено переміщення російських ракетних комплексів.

Україна, США та інші країни-члени ООН стверджують, що Росія сконцентрувала 130 тисяч військових, а також військову техніку та важке озброєння поблизу українських кордонів, у Криму, Білорусі, а також збільшує військове угруповання на окупованій частині Донбасу. Росія заперечує свої наміри вторгнутися в Україну та відкидає звинувачення в агресивній політиці.

джерело