Учні шкіл Присиваської тергромади отримали сучасні планшети

Дванадцять учнів чотирьох шкіл Присиваської тергромади Каховського району отримали сучасні планшети Huawei, придбані за кошти Програми розвитку ООН, повідомляє Присиваська сільрада.

З метою забезпечення якісного дистанційного навчання в школах Присиваської сільської ради, було реалізовано проєкт «Дистанційна освіта відкриває можливості» в рамках конкурсу місцевих ініціатив Проєкту «Місцевий соціально-економічний розвиток», який впроваджено Програмою розвитку ООН у партнерстві з Херсонською обласною державною адміністрацією. Основним завданням проєкту було забезпечення учнів, які належать до пільгових категорій населення, гаджетами для вільного доступу до освітніх платформ дистанційного навчання та можливості долучатися до онлайн уроків.

Дванадцять учнів чотирьох шкіл Присиваської ради отримали сучасні планшети Huawei, придбані за кошти Програми розвитку ООН.

Григорівська школа: Аліна Каблучій (8 клас), Данііл Драмарецький (9 клас), Вероніка Пінаєва (3 клас).

Павлівська школа: Юрій Скоропупов (5 клас), Філура Башатова (8 клас), Родіон Богачевський (7 клас).

Строганівська школа: Сергій Стасюк (4 клас), Олександр Денега (6 класу), Катерина Сільберстон (10 клас).

Іванівська школа: Христина Павловська (8 клас), Микола Ткаченко (2 клас), Аліна Грабарчук (8 клас).

Нагадаємо, що Присиваська тергромада реалізує проєкт «Розвиток туристичної інфраструктури та створення нових можливостей для розвитку малого та середнього бізнесу».