У заповідника «Асканія-Нова» буде новий директор

У біосферного заповідника «Асканія-Нова» буде новий директор. У чинного керівника закінчився строк перебування на цій посаді.

Цю інформацію Суспільному підтвердив чинний керівник заповідника Віктор Гавриленко.

«Ми хочемо жити у правовій державі. Тож, керівник не може обіймати посаду більше двох каденцій. У мене всі ці ліміти вичерпані, тому я просто не можу брати участь у конкурсі. Академія правильно зробила, що оголосила конкурс на нового керівника», – говорить Віктор Гавриленко.

За його словами, конкурс триватиме близько двох з половиною місяців. Віктор Гавриленко говорить, що готовий й надалі працювати у заповіднику на іншій посаді.

«Пройде конкурс і далі будемо визначатись, коли вже буде новий керівник. Наразі мені невідомо, хто саме планує подати свою кандидатуру», – каже Віктор Гавриленко.

Що відомо

Віктор Гавриленко народився 1 грудня 1955 у селі Шевченкове Бердянського району Запорізької області. 1978 року закінчив Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Біологія». Кандидат біологічних наук (1987), старший науковий співробітник (1994). Директор заповідника «Асканія-Нова» (з 1990 р.).

джерело