У Верхньорогачицькому краєзнавчому музеї створили експозицію, присвячену учасникам АТО/ООС

У Верхньорогачицькому краєзнавчому музеї оновлення – створено нову експозицію «Ви – захист надійний. Ви – миру гарант», яка присвячена землякам – учасникам антитерористичної операції на Сході України.

Про це повідомляє Верхньорогачицька селищна рада.

Як відмітила директор музею Валентина Легенко, велику допомогу у зборі матеріалів надали військовослужбовці-учасники АТО/ООС.

«За кожною фотографією ціле життя, життя Героя, патріота, Людини з великої літери. І мені перш за все хочеться подякувати Олегу Петріву, який власним коштом допоміг роздрукували всі фото, що представлені на експозиції. Олег – це юнак, який особисто пройшов через пекло АТО, а зараз продовжує залишатися на сторожі правопорядку Верньорогачицької громади. Крім нього, вагомий внесок у відкриття тематичної експозиції в музеї доклали Валентин Неручок та Василь Васильєв, який теж за покликом долі проходив військову службу в зоні АТО/ООС», – розповіла Валентина Легенко.

«Також, Верхньорогачицький музей поповнився ще новими експонатами – це черепиця різних зразків та років виготовлення», – продовжила директор музею.

«Над збором всіх цих унікальних експонатів невтомно працює ще один наш земляк – Сергій Пилипенко. Хлопець історик за фахом та має за плечима вже багато доробок в галузі історичних досліджень. Мені дуже приємно, що живемо й працюємо поряд із молоддю якій не байдужа історія рідної Батьківщини. Адже, мабуть не даремно говорять, хто не знає минулого, той не вартий майбутнього!», – завершила свою розповідь Валентина Легенко.