У Верхньорогачицькій громаді відбувся святковий захід з нагоди Дня кримськотатарського прапору

В с. Бережанка Верхньорогачицької селищної ради Каховського району 2 липня відбувся святковий захід «У наших прапорах блакить небес, у серці нашім – сила нездоланна» з нагоди Дня кримськотатарського прапору та 400-річчя підписання першого договору між Військом Запорізьким та Кримським ханством.

Про це повідомляє Верхньорогачицька селищна рада.

Урочистості проходили біля пам’ятки, встановленої в 2019 р. за ініціативи Віти Сметани, старости Бережанського старостинського округу та Олександра Шершеня, депутата селищної ради.

Участь у святковому заході взяли керівники Верхньорогачицької селищної ради, представник Каховської райдержадміністрації, старости та жителі Верхньорогачицької громади.

Почесними гостями були представники громади кримськотатарського народу, а також творчий колектив – народний ансамбль народного танцю кримських татар «Далгъалар».

Під час заходу відбулось урочисте підняття прапорів – України та кримських татар.

Творчі колективи розважали присутніх народними піснями і танцями, які показували всю красу культури двох дружніх народів – українців та кримських татар. Також діяла виставка народного мистецтва, де верхньорогачицькі майстрині демонстрували розмаїття своїх виробів.

В рамках свята також відбулося частування всіх присутніх стравами національної української кухні, що приготували представники старостинських округів Верхньорогачицької громади.