У Верхньорогачицькій громаді облаштовують молодіжний хаб

Декілька місяців тому при Верхньорогачицькій селищній раді було створено молодіжну раду, яка проведела чимало заходів для дітей, молоді та людей старшого покоління громади. Крім того, їй вдалося зібрати 55,3 тис. грн на лікування земляків.

Тож, враховуючи відсутність місця, де б актив верхньорогачицької молоді мав би змогу проводити свої заходи, готувати та втілювати в життя проєкти, селищна голова Світлана Коротун запропоновано облаштування на базі центрального будинку культури молодіжний хаб, інформує місцева селищна рада.

Хаб — це публічний простір нового типу, те місце, де молодь зможе мати свій власний куточок для ідей, роботі в команді та працювати над розвитком молодіжного руху Верхньорогачицької громади.

«Переконана, що молодь – це рушій прогресу. Тож розвиваючи та підтримуючи даний напрямок роботи ми зможемо активізувати молодіжний рух у громаді, реалізувати безліч культурних і соціальних проєктів, закласти важливі життєві пріоритети молодого покоління верхньорогачан», – відзначила Світлана Коротун.

Наразі в приміщенні, силами бригади з благоустрою селищної ради, працівників культури та активом молодіжної ради проводяться косметичні ремонтні роботи.

Також відремонтовано електромережу, водопровід, каналізацію та відмостку.

Але це тільки початок запланованого для втілення по облаштуванню сучасного молодіжного хабу. В перспективі в рамках новоствореної молодіжної локації планується встановлення сучасних дверних блоків, виготовлення власного логотипу та банеру молодіжної ради, придбання проєктору, канцелярії, меблів.

Допомогти в реалізації нового молодіжного проєкту на території Верхньорогачицької громади відгукнувся голова місцевої благодійної організації «Ініціативи та розвиток» Іван Капсамун.

Селищна рада закликає всіх небайдужих підтримати проєкт створення молодіжного хабу власними силами чи коштами.