У Верхньому Рогачику ремонтують міст і селищну дорогу

У смт Верхній Рогачик розпочався ремонт мосту і проїзної частини провулку Ювілейного.

В рамках проєкту «Велике Будівництво» у смт Верхній Рогачик розпочався ремонт мосту, що знаходиться на дорозі загального користування місцевого значення О 220505 Мала Лепетиха – Верхній Рогачик. Про це повідомляє селищна рада.

Проєкт капітального ремонту цього об’єкту ввійшов до переліку ремонту мостів за програмою «Укравтодору». Його вартість становить 4,8 млн грн.

За інформацією ДП «Місцеві дороги Херсонщини», завершити роботи планується до кінця липня 2021 року.

Наразі на об’єкті вже зняли старий шар асфальту по всій ширині мосту, демонтували блоки та перехідні плити, проводять зварювальні роботи.

Селищна рада закликає водіїв та пішоходів бути вкрай обережними та звертати увагу на попереджувальні знаки.

Також по провулку Ювілейний в смт Верхній Рогачик розпочато капітальний ремонт проїзної частини від перехрестя з вулицєю Степової до вулиці Ярослава Мудрого.

Ремонт цього відрізку дороги є вкрай важливим, адже забезпечує зв’язок між основними вулицями селища, рух легкового й вантажного транспорту та підвіз учнів до навчального закладу.

Підрядна організація ТОВ «ІБП Гарант» розпочала ремонтні роботи згідно договору, укладеного з ДП «Місцеві дороги Херсонщини».

Вже виконане планування узбіч автогрейдером, очікується демонтаж старого асфальтного покриття, завезення будівельних матеріалів та безпосередньо ремонт дороги.

Вартість капремонту проїзної частини провулку Ювілейний становить 1446373 грн. Роботи фінансуватимуться з державного бюджету.

Крім того, за інформацією ДП«Місцеві дороги Херсонщини», у 2021 році заплановано ще ремонт дорожнього покриття по вулиці Нікольській (частково в межах будинків №33-39 та 41-45) та Ювілейній (частково в межах провулку Лікарняний до будинку №60).