У Верхньому Рогачику презентували Стратегію розвитку громади

У Верхньорогачицькій селищній раді 3 лютого на розширеному спільному засіданні постійних депутатських комісій презентували Стратегію розвитку об’єднаної територіальної громади на 2022-2026 роки.

Про це повідомляє Верхньорогачицька селищна рада.

Учасниками засідання стали керівники громади, начальники структурних підрозділів та депутати селищної ради, керівники комунальних підприємств.

Стратегічне планування розвитку території сьогодні розглядається як один із найбільш перспективних та ефективних механізмів реалізації довгострокової політики в умовах посилення самоорганізації територіальних громад. Саме тому цей документ має допомогти громаді реалізувати наявний потенціал, покращити конкурентоспроможність та допомогти привернути увагу інвесторів і грантодавців.

Напрацювання Стратегії та основні аспекти розвитку Верхньорогачицької громади на найближчі 5 років презентували селищний голова Світлана Коротун, заступник селищного голови Дмитро Безрідний та начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та інфраструктури виконавчого комітету селищної ради Наталія Логвінова.

«Розроблена Стратегія розвитку громади виступає основним документом для реалізації соціально-економічного розвитку Верхньорогачицької селищної ради та визначає напрямок розвитку громади, служить базою для розробки проєктів та програм», — відзначила Світлана Коротун.

Документ має чітко визначені цілі, завдання та ідеї проєктів, які будуть реалізовуватися в громаді протягом 2022-2026 років. Це залучення інвестицій для більш ефективного використання вже існуючої інфраструктури, сприяння розвитку зеленого туризму та кооперації на селі для зростання самозайнятості населення, розвиток бізнес-середовища та підприємництва, молодіжного руху, збереження культурної спадщини, надання якісних та доступних публічних послуг в громаді.

Після понад двогодинного обговорення «путівника громади» внесення корективів та пропозицій депутатів було прийняте рішення винести проєкт Стратегії на схвалення черговою сесією селищної ради.