У Великолепетиському районі школяр знущався над однокласником з особливими освітніми потребами

Черговий факт булінгу виявили в одній зі шкіл Великолепетиського району. Про психологічне знущання 13-річного учня над 12-річним однокласником в поліцію повідомила соціальний педагог. Ювенальний поліцейський перевірив інформацію, поспілкувався з учнями та педагогами. Факт булінгу підтвердився, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Як з’ясувалося,  школяр систематично знущався над однокласником з особливими освітніми потребами, який не міг дати відсіч кривднику. Жорстоке поводження відобразилося у приниженні особистості школяра, штовханні, ображанні нецензурною лайкою. Родина цього хлопця на обліку не перебуває. Сам учень характеризується негативно, агресивно поводиться не лише у межах школи.

З кривдником та його батьками поліцейський провів профілактичні бесіди. На батьків хлопця складені адмінпротоколи за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» КУпАП та ст.173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

– З початку року ми склали 21 протокол щодо булінгу у навчальних закладах і питанню протидії цьому явищу приділяємо особливу увагу. Реагуємо на всі повідомлення щодо конфліктів у школах і ретельно їх перевіряємо. Аби захистити дітей, ми постійно проводимо просвітницьку кампанію для школярів, батьків та педагогів, – повідомив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Віталій Сайфутдінов.