У Великолепетиському ЦБК відкрили виставкову залу мистецького майданчику

У Великолепетиському центральному будинку культури 26 жовтня урочисто відкрили виставкову залу мистецького майданчику.

Про це повідомляє місцева селищна рада.

Виставкова зала – це майданчик для публічної демонстрації робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Великолепетиської громади, які створюють вироби у різних його техніках і видах, саме, виставкова діяльність дасть змогу майстрам народного мистецтва реалізувати свої творчі проєкти та сприяти формуванню перспективного майбутнього культурної спадщини України.

Платформою для цього проєкту став хол Великолепетиського ЦБК.

Першою свою персональну виставку виробів в техніці талашу (вироби з кукурудзяного листя) представила місцева майстриня Вікторія Караван.

Проєкт втілювали в життя працівники будинку культури у співпраці з Великолепетиським ПТУ №22, селищною радою та майстрами народної творчості. Учні та майстри виробничого навчання ПТУ проводили ремонтні роботи, працівники Будинку культури проводили підготовчі роботи, заміну освітлення, прибирання, ремонтні та теслярські роботи, майстри та творчі працівники закладу – декоративне оформлення майданчика.

Реалізація цього  проєкту відбулась в рамках Програми розвитку локальних ініціатив 2021 за підтримки Фонду «Об’єднання» , Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та Великолепетиської селищної ради.