У великолепетиській школі за рахунок державної субвенції відремонтують харчоблок

За рахунок державної субвенції буде капітально відремонтовано харчоблок та їдальню Великолепетиського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. На проведення цих робіт громада отримає субвенцію із державного бюджету обсягом 2218800 грн, повідомляє Великолепетиська селищна рада.

Великолепетиською селищною радою було подано проєктну заявку «Якісне і здорове харчування здобувачів освіти – одна з умов безпечного та комфортного освітнього середовища» комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» для участі в урядовій програмі «Спроможна школа для кращих результатів».

Проєкт погоджений Міністерством освіти і науки, а вже незабаром розпочнеться його реалізація за кошти субвенції з державного бюджету на умовах співфінансування з місцевого бюджету. На разі завершено торги, роботи розпочнуться незабаром та будуть виконані до кінця цього року.

Нагадаємо, народний депутат Володимир Іванов нещодавно повідомив про те, що Кабінет Міністрів виділив додаткове державне фінансування для шкіл 17 громад Херсонщини на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» в 2021 році.