У Великолепетиській лікарні склалася критична ситуація

У Великолепетиській лікарні склалася критична ситуація: заборгованість по зарплаті перевищила 900 тис. грн, обладнання вже майже відпрацювало свій ресурс, медзаклад немає можливостей заробити на платних послугах, і, нарешті, керівництво селищної ради вимагає скоротити персонал. Про це у фейбуці від імені колективу розповіла директор лікарні Ольга Чістікова.

«Таке враження, що місцева влада не дбає ні про пацієнтів, ні про медиків. На жаль, вторинна медицина для неї не є пріоритетом. Немає розуміння, що без утримання та залучення медичних кадрів, а також належної фінансової підтримки медицини, існування самої громади ставиться під загрозу.

Тож нами було надано письмову відповідь голові. З метою вирішення даної проблеми, ми запросили голову та депутатів територіальної громади на колективні збори до лікарні», — написала вона.

Сподіваємося, що керівництво громади і колектив лікарні дійдуть порозуміння і проблему буде вирішено. Разом з тим варто зазначити, що така ситуація склалася внаслідок децентралізації, коли колишні районні лікарні передали місцевим громадам. Які мають доволі обмежені ресурси і не в змозі утримувати медичні заклади районного рівня.