У Великолепетиській громаді оптимізували медпрацівників лікарні

10 вересня відбулася позачергова чотирнадцята сесія Великолепетиської селищної ради. Депутати затвердили фінансові плани та звіти комунальних підприємств селища, внесли зміни до селищного бюджету на 2021 рік та прийняли рішення «Про прогноз бюджету Великолепетиської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки».

Про це повідомляє Великолепетиська селищна рада.

Також селищна рада затвердила положення про платні медичні послуги в КНП «Великолепетиська лікарня», внесла зміни до структури та граничної чисельності лікарні щодо зменшення штатних одиниць підприємства згідно штатного розпису.

Ухвалення цього рішення аргументовано перш за все скрутним фінансовим положенням підприємства та  зростанням кредиторської заборгованості по заробітній платі перед працівниками лікарні. Так, після перегляду структури та штатної чисельності Великолепетиської лікарні було приведено їх в норму, що тим самим відповідає сумі фінансування  згідно укладеного договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з національною службою здоров’я України.

Відповідна зміна структури та штатної чисельності дасть змогу покращити фінансове становище підприємства, тим самим не допустити погіршення  медичних послуг, які будуть надаватися населенню Великолепетиської та Рубанівської громадам.