У Великій Лепетисі планують відновити подачу технічної води для поливу

У Великій Лепетисі відбулося громадське обговорення щодо надання послуги транспортування та подачі технічної води, повідомляє місцева селищна рада.

Технічна вода у Великій Лепетисі не подавалася вже два роки. Як би там не було, але саме цією водою поливати городину жителям селища значно вигідніше. Тому тема технічного водопостачання була вкотре піднята ще взимку. Цього разу до даного проблемного питання вирішено підійти кардинально.

Всі деталі стосовно надання послуги транспортування та подачі технічної води у період поливу обміркували на громадському обговоренні, яке відбулося 19 травня у Центральному будинку культури.

Під час обговорення голова тергромади Максим Колокот та начальник СКГ «Сількомунгосп» Андрій Перог розповіли про те, яка організаційна та підготовча робота проведена по відновленню постачання технічної води. Зокрема, вивчалися різні шляхи покращення та здешевлення забору води, можливі варіанти абонентської сплати за використану воду тощо. Напрацювання вагомі: обрахована та затверджена ціна за один куб технічної води, розроблений проєкт договору про надання послуг, пов’язаних з транспортуванням та подачею технічної води, підготовлена до роботи насосна станція та відповідно навчений працівник.

Зрештою, сценарій такий – кожен абонент, який виявив бажання користуватися технічною водою цього року буде зобов’язаний:

– встановити лічильник;

– підписати вищевказаний договір з Сількомунгоспом;

– внести передплату (щоб у комунального господарства від самого початку не було боргу за використану електроенергію);

– на кожній вулиці необхідно буде обрати одну людину, яка потім володітиме всією інформацією та співпрацювати з Сількомунгоспом та водокористувачами.

Під час зустрічі лунали різні думки. Дехто був проти встановлення на технічну воду лічильників, аргументуючи це своїми побоюваннями у випадку виходу їх з ладу. Дехто висував свої пропозиції стосовно проплат. Також учасники зустрічі обговорили можливий графік подачі води, інші організаційні питання.  В результаті усі присутні знайшли порозуміння та узгодили приблизний термін на виконання усіх умов.