У туристичного кластера «Соляна дорога» з’явиться управляюча компанія

У Новій Каховці 16 червня відбулося перше засідання робочої групи по створенню юридичної особи, яка стане управляючою компанією для туристичного кластеру «Соляна дорога».

В засіданні взяли участь голова Каховської районної ради Валерій Брусенський, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, секретар міської ради Дмитро Васильєв, керівник ГО «Агенція регіонального розвитку» Павло Ярмій, представники територіальних громад Каховського і Бериславського районів.

Учасники засідання обговорили пропозицію Павла Ярмія утворити юридичну особу в формі установи і висловили свої зауваження. Також у членів робочої групи виникли питання щодо задач майбутньої установи та варіантів участі громад.

В підсумку учасники засідання підримали ідею створення юридичної особи, але домовилися провести додаткові консультації у своїх громадах.

Нагадаємо, що на VII Таврійському туристичному конгресі голови 13 територіальних громад Херсонщини підписали меморандум про участь у туристичному кластері «Соляна дорога».