У Таврійську заборонили проведення масових заходів, а в Каховці скасували святкування

У Таврійську заборонили проведення масових заходів культурно-розважального або спортивного характеру, крім тих, які будуть проводитись на відкритому повітрі з дотриманням маскового режиму та безпечної дистанції. А в Каховській громаді скасували святкові заходи до дня заснування Чорноморівки та Роздольного.

Так, 11 жовтня у Таврійську відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Члени комісії вирішили з 12 жовтня заборонити проведення масових заходів культурно-розважального або спортивного характеру, крім тих, які будуть проводитись на відкритому повітрі з дотриманням маскового режиму та безпечної дистанції. Також за рішенням комісії, буде посилено роботу COVID-патрулів, до складу яких входять спеціалісти виконкому Таврійської міської ради та представники поліції. COVID-патрулі і надалі будуть проводити профілактично-роз’яснювальну роботу щодо необхідності виконання протиепідемічних вимог у закладах торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення.

У Каховській тергромаді скасували проведення святкових заходів до 100-ї річниці Дня заснування села Чорноморівка та 100-ї річниці Дня заснування села Роздольне. Крім цього, припинено підготовку плану заходів до Дня Українського козацтва та Дня захисників і захисниць України (14 жовтня 2021 року).