У Таврійську поліцейські вилучили з родини п’ятимісячну дитину

Повідомлення про домашнє насильство від жительки Таврійська надійшов на лінію 102 учора ввечері. Жінка розповіла, що її б’є чоловік. На місце негайно прибули інспектори групи реагування патрульної поліції місцевого відділення поліції. Підійшовши до квартири заявниці, поліцейські почули плач немовляти. Двері були відчинені, з оселі відчувався запах диму, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Зайшовши у квартиру, поліцейські побачили безлад та повну антисанітарію. На кухні плакала п’ятимісячна дівчинка в дитячому візочку, а поряд з нею на плиті горіла пательня з олією, оселя була в диму. В іншій кімнаті поліцейські знайшли матір дівчинки. Вона була в безпорадному стані, ніяк не реагувала на спроби правоохоронців привести її до тями, від жінки відчувався запах спиртного. Поліцейські викликали швидку та повідомили про ситуацію колег з ювенальної превенції. 

Зважаючи на умови проживання родини, неналежний батьківський догляд та можливу загрозу життю та здоров’ю дівчинки, правоохоронці спільно вирішили доправити її до лікарні для проходження медичного огляду та надання допомоги. Також поліцейські повідомили службу у справах дітей.

Інспектори встановили, що жінка має ще двох синів віком 7 та 3 роки. На той час вони проживали у бабусі, а вказаний 36-річний чоловік не був їх батьком. Після з’ясування всіх обставин правоохоронці встановили, що повідомлення про домашнє насильство не підтверджується.

І на матір, і на тата немовляти інспектори склали адміністративні протоколи за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» КУпАП. Також 28-річна жінка отримала постанову за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

Після ретельного вивчення ситуації в родині прийматиметься рішення щодо доцільності перебування там дитини.