У Таврійську надійшла перша благодійна допомога до Дня людей похилого віку

Таврійська Рада ветеранів отримала першу благодійну допомогу до Дня людей похилого віку, який відмічається 1 жовтня.

В п’ятницю, 21 вересня, 100 продуктових наборів надійшли від Благодійного фонду Івана Вінника, депутата Верховної Ради України. Кожний пакунок, вагою по 5 кг, містив набір круп та макаронних виробів.

Як розповіла голова Ради ветеранів Надія Чабан, всі набори будуть передані ветеранам війни та праці і самотнім літнім людям. За словами Надії Максимівни, це близько 200 людей. До Дня людей похилого віку всі вони отримують благодійну допомогу.

Нагадаєм, що в Таврійську розпочалася благодійної акції «Милосердя», яка триває з вересня по грудень. Захід присвячено Міжнародному дню похилого віку, Дню ветерана, Міжнародному дню боротьби з бідністю та Міжнародному дню інвалідів.

Під час благодійної акції міська «Організація ветеранів війни та праці» та товариство інвалідів «Вікторія» організують збір продуктових наборів, одягу, предметів першої необхідності для надання адресної допомоги.

Організатори просять таврійчан не залишатися осторонь і сприяти проведенню благодійної акції. На ваші пропозиції, матеріальну допомогу, а також у вигляді продуктових наборів, одягу, чекають у міській Раді ветеранів та приміщені товариства інвалідів «Вікторія» за адресою: Таврійськ, вул. Франка, 15 (з 08.00 до 13.00).