У Таврійську готуються до реконструкції мосту через канал

Біля автомобільного мосту через Північно-Кримський канал у Таврійську почалось облаштування майданчику механізованої колони ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком». Про це повідомили на офіційному сайті Таврійської територіальної громади.

За словами виконробу реконструкції мосту Сергія Марецького, до середини грудня будівельники облаштуються на новому місці. Зараз вони планують лише підготовчі роботи. Зокрема, поруч із мостом зроблять пішохідну переправу, під’їзд і спуск до каналу для вантажівок.

Тендер на реконструкцію мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі загального користування державного значення Р-47 Херсон — Нова Каховка — Генічеськ виграло ТОВ “Шляхове будівництво “Альтком” з Маріуполя. Вартість робіт становитиме орієнтовно 91,3 млн грн. Їх повинні завершити протягом 2021 року.

Ця ж компанія нещодавно виконала капітальні ремонти двох мостових переходів через Милівську та Новокаїрську балки на трасі Т-04-03 Мар’янське — Берислав. «Альтком» входить до однойменної, однієї з найбільших фінансових-промислових груп України. Вона заснована у Донецьку у 2000 році. Її власником є Олександр Тисленко, який, за даними медіа, неодноразово входив до сотні найбагатших українців.

Міст через Північно-Кримський канал у Таврійську збудували у 1956 році. За інформацією Служби автомобільних доріг Херсонської області, він є аварійним з 1991 року. 15 жовтня 2019 року через міст обмежили рух великогабаритного транспорту і почали підготовку до реконструкції.

У 2004 році Таврійська міськрада передала міст на баланс облавтодору. У 2012 році на ньому здійснили поточний середній ремонт з розширенням проїжджої частини і облаштуванням навісного пішохідного тротуару. Замість важких залізобетонних огороджувальних конструкцій обіцяли встановити сучасні металеві огородження за євростандартами, щоб знизити навантаження на міст. Також обіцяли здивувати високоякісним асфальтобетонним покриттям з гідроізоляцією. Однак свої обіцянки тодішня влада так і не виконала.

джерело