У Таврійській громаді запровадили додаткові протиепідемічні обмеження

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Таврійської міської тергромади відбулося 18 жовтня, інформує місцева міська рада.

Комісія розглянула питання про запровадження на території Таврійської громади додаткових обмежувальних протиепідемічних  заходів з метою попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Рішенням комісії забороняється відвідування сторонніми особами установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям (особам), які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено.

Комісія рекомендує керівникам підприємств, організацій усіх форм власності допускати до роботи працівників при наявності сертифікатів про повний курс вакцинації, а також організовувати проведення нарад, робочих засідань, тренінгів тощо в режимі онлайн.

Продавці  продовольчих  та непродовольчих товарів ( у тому числі на ринку) допускаються до роботи тільки при наявності документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від  COVID-19.

Комісія вирішила посилити роботу COVID-патрулів щодо дотримання фізичними та юридичними особами протиепідемічних заходів.